ART SALON PRAHA

19. 09. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že 4. ročník výstavy ART SALON se tento rok koná ve dnech 17. – 20. 10. na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze - Letňanech. 

Cílem projektu Art Salon, prodejní výstavy výtvarného umění, je oslovit širokou veřejnost a představit díla českých umělců. Výstava se již tradičně koná v souběhu s dalšími projekty, tvořícími největším soubor výstav pro volný čas a rodinu v České republice – Kreativa, Model Hobby, For Toys, For Babies a For Games. Návštěvnost akcí je více než 50 tisíc lidí během 4 dnů. 

Stejně jako v minulosti jsme se vytvořili pro vystavovatele co nejpříznivější podmínky, nároky jsou skutečně minimální – základní cena prezentační expozice činí 3.990 Kč včetně DPH, a to za celé 4 dny výstavy. Dovoluji si Vás k účasti na výstavě co nejsrdečněji pozvat a doufám, že mé pozvání přijmete. Více informací o výstavě najdete na internetových stránkách www.artsalon.cz, kde se nachází také rychlá online přihláška.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Těším se na shledanou v Letňanech. Za společnost DART, Tomáš Jalovec 

Jednatel Dart spol. s r.o., Atrium House, V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10 • Tel.: 222 585 627 • E-mail: info@dart-expo.cz • www.dart-expo.czwww.artsalon.cz