Den otevřených atelierů

11. 03. 2019

Vážení a milí,

i v letošním roce bude umělecké a kulturní centrum Impuls Hradec Králové pořádat Den otevřených ateliérů (Dny otevřených ateliérů). Dovolujeme si Vás pro to oslovit s výzvou pro zaslání elektronické přihlášky do letošního již 7. ročníku akce.

Na základě podnětů a hlasování v anketě jsme se rozhodli organizovat akci po celý víkend, 15.-16. června 2019. A to především proto, abyste se mohli navštívit navzájem. I po naší loňské zkušenosti, není možné vydat se v jeden den do všech koutů obou krajů. Také je možné, že se každému bude hodit trochu jiný termín a čas. Proto v přihlášce naleznete více variant a sami si zvolíte, kdy chcete mít otevřeno.

Pokud však máte naplánovanou vernisáž nebo víte i o jiné akci v pátek 14. 6. , můžeme ji také zařadit do programu.

Samotnou přihlášku naleznete na webových stránkách Impuls - https://www.impulshk.cz/clanky-otevrena-vyzva-dny-otevrenych-atelieru-2019.html

Vzhledem k následné koordinaci akce, zajištění propagace a dalších organizačních nezbytností, prosíme o její vyplnění a zaslání do 31. března 2019.

Budeme velmi potěšeni, pokud se i v letošním roce akce zúčastníte. Budeme rádi i za sdílení mezi Vaše známé kolegy.

V příloze zasíláme podrobnější informace

  1. s.: Pokud jste již přihlášku odeslali a obdrželi jste e-mailové potvrzení, považujte tento e-mail za bezpředmětný.

 S přátelským pozdravem  Martina Erbsová  ředitelka 

Impuls Hradec Králové / centrum podpory uměleckých aktivit / Tomkova 139 / 500 03  Hradec  Králové / www.impulshk.cz / mobil: +420 775 618 414 / e-mail: reditelka@impulshk.cz